Të dy duke kalëruar, Arbana Osmani poston foton me shokun e ngushtë

Tani që është fundjavë, të gjithë marshojmë drejt vendeve që na falin qetësi dhe relaks. Kështu edhe vipat. Moderatorja, Arbana Osmani e ka gjetur relaksin dhe qetësinë te kalërimi.

Së fundmi moderatorja ka publikuar në Instagram, një foto, ku shihet bashkë me të birin, Jonin duke kalëruar.

Përbri fotos, Arbana shkruan: “Unë dhe shoku im i ngushtë!”

Share With:
Translate »
408 Views