Të famshmit e dinin për shtatzëninë e Xhensilës, ja reagimet e tyre

Një javë para se të bënte publikun lajmin e shtatzënisë, “Iconstyle.al” zbuloi se çifti ishte në pritjen e ëmbël. Dje Xhensila Murtezaj dhe Bes Kallaku vendosën që të zyrtarizonin pritjen e ëmbël, me një fotot shumë të veçantë.

Imazhi i realizuar në Komo të Italisë, ka në qendër të vëmendjes barkun e rrumbullakosur të Xhensilës, mbi të cilin mbajnë duart bashkëshortët.

Ndërsa ndjekësit e mësuam vetëm 1 javë më parë lajmin e bukur për çiftin, kolegët e tyre të famshëm, duket se e kanë ditur kohë më parë.

Fotoja e publikuara nga çifti u mbushën me urime nga personazhet e njohur prej publikut. Disa prej tyre me siguri, pavarësisht se e dinin prej kohësh, e kanë mbajtur të fshehtë “sekretin”.

Miriam Cani

Ermal Mamaqi

Niko Komani dhe Beatrix Ramosaj

Klaudia Pepa

Elhaida Dani

Share With:
Translate »
856 Views