Të sigurohem për mamin/ Rudina Magjistari ndan videon e ëmbël me të bijën që qenka rritur kaq shumë!

Pas një jave mjaft intensive pune, kjo është fundjava që e presin të gjithë. Në këtë të premte temperaturat janë rritur mjaft duke bërë akoma më të nevojshme një arratisje larg qytetit. Gazetarja Rudina Magjistari e ka shfrytëzuar këtë pasdite vetëm për familjen e saj. Të tre së bashku me bashkëshortin dhe vajzën e saj Mian, shëtisin në periferi pranë një zone bregdetare.

Të sigurohem për mamin/ Rudina Magjistari ndan videon  e

Mirëpo ajo që bie sy në videon e ëmbël që Magjistari ka ndarë në rrjetet sociale, është fjalia që Mia i thotë babait për mami Rudinën: të sigurohem.

Të sigurohem për mamin/ Rudina Magjistari ndan videon  e

Kjo sepse siç tregon edhe moderatorja, t’i rikthehesh biçikletës pas 20 vjetësh nuk është e lehtë.

“Kur i rikthehesh biçikletës pas 20 vitesh dhe vajza jote qe kujdeset për ty. Me të shtrenjtën time”, shkruan Magjistari./l.F-dritare.net

Share With:
Translate »
209 Views