Tedi Ngjela shijon diellin dhe plazhin me të voglën e tij

Vera ka mbërritur tashmë dhe temperaturat e larta kanë bërë që qytetarët e Tiranës t’i drejtohen detit për tu freskuar. Ndër ta nuk ka munguar as Tedi Ngjela i cili vitin e kaluar u bë baba i një vajze. Në fotot e postuara në llogarinë e tij në instagram ai shfaqet me vogëlushen e tij në krahë duke shijuar diellin dhe detin. /Kids’ Time

 

Share With:
Translate »
2012 Views