Thonë që i shoqi ka dy fëmijë të tjerë, reagon ashpër ish-banorja e Big Brother

Ish-banorja e Big Brother duket se është revoltuar këtë të hënë, dhe ka vendosur të japë një përgjigje për të gjithë ato zëra që thonë se bashkëshorti i saj ka edhe dy fëmijë të tjerë. Jona Kalemaj ka shkruar se ajo dhe burri i saj janë bërë prindër për herë të parë me vajzën e tyre, Ejsin. Ajo ka shkruar se sigurisht që kjo gjë nuk është  e vërtetë pasi nëse bashkëshorti do kishte fëmijë nuk do i fshinte, por do i donte njesoj si fëmijët e saj. Epo nëse Jona e thotë publikisht këtë gjë, me siguri duhet të jetë e vërtetë.

Share With:
Translate »
760 Views