Tian dhe Deizi e kanë karrocën njësoj, vlera e saj është marramendëse

Fëmijet e emrave më të njohur të showbizit shqiptar, me të vërtetë që janë me fat pasi e kanë nisur që tani jetën luksoze, falë pasurive të trashëguara nga prindërit. Sot do të sjellim rastin e fëmijëve më të vegjël, Tian dhe Deizi. Djali i ciftit të njohur Tuna dhe Patris, si dhe vogëlushja e missit shqiptar nga martesa me bashkëshortin e saj biznesmen kanë njësoj karrocën. Por lajmi nuk është ky, lajm është cmimi i saj që kap shifrën e 3 mijë eurove. Një shifër e kripur kjo për jetesën shqiptare. T’i gëzoni vogëlushë!

Share With:
Translate »
1845 Views