Tmerr/ 23-vjeçarja qëllon me thikë vajzën e saj, pasi e “pengoi” të kryente marrëdhënie me të dashurin

Një nënë është dënuar për vrasjen e vajzës së saj 3-vjeçare, për shkak se e vrau këtë të fundit kur e “pengoi” të kryente marrëdhënie seksuale me të dashurin e vet.

Kaylee-Jade Priest: Mother and ex-boyfriend jailed for killing girl, three,  after her cries interrupted them having sex | UK News | Sky News

Kaylee-Jayde Priest u gjet e vdekur në Solihull. 3-vjeçarja vdiq nga dëmtimet e rënda në gjoks dhe bark. Sipas mediave të huaja, ajo shkoi me vajzën e saj në banesën e të dashurit të saj për të kryer marrëdhënie seksuale, mirëpo vogëlushja e “pengoi” atë për të bërë diçka të tillë, pasi donte të luante.

Mother and lover jailed for killing three-year-old daughter who interrupted  sex | Alloa and Hillfoots Advertiser

Raportohet se gjykata britanike e dënoi me 15 vjet burg për vrasjen e vajzës së saj 3-vjeçare.

Share With:
Translate »
164 Views