Tragjedia e rradhës, i dashuri nënës vret të miturën duke shkuar në shkollë

Një ngjarje e rëndë ndodhi sot në qytein Balikesir të Turqisë Qendrore, ku një person qëlloi me armë zjarri nënën dhe vajzën e saj 7-vjeçare teksa po shkonin për në shkollë. Ai ka zbritur nga makina dhe ka goditur fillimisht me armë nënën e vajzës duke e plagosur në të pasme, ndërkohë që zjarri ka qenë vdekjeprurës për vajzën, e cila ndërroi jetë në vendngjarje. Pasi i gjuajti me armë, personi i cili dyshohet të ketë qenë i dashuri i nënës është larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

Share With:
Translate »
1838 Views