Tragjike! Aksidentohet familja shqiptare në Greqi, shuhen burri, gruaja dhe vajza (FOTOT)

GREQI – Një familje shqiptare është përfshire në një aksident tragjik në Greqi. Mediat greke shkruajnë se 3 nga familjarët kanë vdekur në vend, ndërsa ka shpëtuar, djali i tyre 17 vjeçar.

Viktimat janë burrë e grua, 46 dhe 43 vjeç si edhe vajza e tyre  22 vjeçe.

Media greke Lamiareport.gr shkruan se makina tip “BMW”, me të cilën udhëtonin shqiptarët është përplasur me një kamion karburanti duke u kthyer në një grusht hekurishtesh.

Tragjike! Aksidentohet familja shqiptare në Greqi, shuhen burri, gruaja dheTragjike! Aksidentohet familja shqiptare në Greqi, shuhen burri, gruaja dheTragjike! Aksidentohet familja shqiptare në Greqi, shuhen burri, gruaja dhe

Share With:
Translate »
155 Views