Travis Scott një baba shumë i keq…

Teksa të gjithë ne mund të mendojmë se Kylie Jenner po përjeton periudhën më të bukur në jetën e saj, pasi është në pritje të një fëmije, gjërat mund të mos jenë realisht kështu. Sipas mediave të huaja, Kylie po kalon një periudhë të vështirë pasi babai i fëmijës së saj, e ka tradhtuar me një tjetër. Travis Scott thuhet se e ka tradhtuar 20-vjeçaren, me një vajzë që e ka takuar gjatë xhirimeve të një klipi. Çifti nisën marrëdhënien e tyre menjëherë pasi Kylie u nda nga Tyga. Nuk dihet sesi do shkojnë gjërat mes tyre, dhe nëse do e falë apo jo Kylie tradhtinë.

Share With:
Translate »
789 Views