Tronditëse! Adoleshentja transmeton vdekjen e saj ‘live’ (pamje të rënda)

Një adoleshente, e cila së bashku me një shoqen e saj po lëviznin me makinë me shpejtësi të madhe nën ndikim të alkoolit, ka filmuar dhe transmetuar ‘live’ në “Instagram” momentin kur përplasen dhe përfundojnë të vdekura. Sofia Magerko 16-vjeçe dhe Dasha Medvedeva 24, ishin brenda makinës së tipit BMW duke pirë alkool, kur befasisht humbin kontrollin mbi timonin dhe përplasen me një shtyllë dritash rrugore në rrugët e Ukrainës, raporton sot “The Mirror”. Sofia, një adoleshente që kishte fituar garën e bukurisë në qytetin e saj të lindjes Izyum, ka mbetur e vdekur në vend.

 

Share With:
Translate »
968 Views