Tuna paska realizuar një set fotografik gjatë shtatzanisë së dytë dhe qenka thjesht magjik

Shtatzëninë e dytë me Zen, Tuna Sejdiu vendosi ta mbajë larg vëmendjes së mediave dhe rrjeteve sociale. Megjithatë në ditën e nënës, këngëtarja zbuloi se ishte bërë nënë e një djali tjetër, më të voglit të shtëpisë, të quajtur Zen.
Jo më larg se dje, ajo ka publikuar setin artistik të fotove gjatë pritjes së ëmbël, duke krijuar kështu kujtime të vyera. “Kur ju nuk dinit asgjë”, ka shkruar Tuna krah fotove ku shfaqet kaq e lumtur dhe e qeshur.

Share With:
Translate »
199 Views