U kritikua se veshi fustan të zi në dasmën e kunatës, reagon Einxhel Shkira

Para disa ditësh motra e Dj Dagz kurorëzoi dashurinë e saj në martesë në një dasmë të madhe që mori goxha vëmendje në rrjetet sociale.

Sigurisht pjesë e saj ishin Dagz dhe Einxhel. Kjo e fundit u kritikua në rrjet nga disa komentues për veshjen e saj. Einxhel kishte veshur një fustan të zit ë gjatë, që disa persona e gjetën të papërshtatshëm.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Norik Uka (@norikuka)

Atyre moderatorja u është përgjigjur së fundmi me një videomesazh ku thotë:

“Kam kuptuar se Shqipëria është vendi ku dashuria dhe respekti ndaj njerëzve tregohet me ngjyra fustanesh. Nuk e di se me çfarë ngjyre tregohet dashuria. Unë jam më shumë e idesë se këto tregohen me vepra dhe jo me ngjyra fustanesh. Njoh shumë kunata që kanë veshur fustane të kuq, pink etj. në dasmën e njëra-tjetrës dhe ndërkohë nuk e durojnë dot njëra-tjetrën. Por, preferoj më shumë të vesh fustanin e zi dhe ta dua shumë kunatës time. Ngjyrën e fustanit e zgjodha nga halli. Kisha menduar të vishaj diçka lejla, por format e mia trupore ende nuk ishin gati. Këhtu që edhe kunata më sugjeroi të ziun.”-thotë ajo në video.

Share With:
Translate »
89 Views