U nda nga bashkëshorti, Eneda Tarifa përlot me mesazhin për 8 mars

Ajo ishte protagoniste e një prej ndarjet më të përfolura në showbizin shqiptar në muajt e fundit. Divorci i saj nga ish-bashkëshorti, me të cilin ka edhe një fëmijë, mori një vëmendje të madhe në shtypin rozë.

Në Ditën Ndërkombëtare të Gruas këngëtarja e mirënjohur dhe prezantuesja e dashur për publikun Eneda Tarifa ka zgjedhur një kuotë të fuqishme për ta përcjellë si mesazh. Në InstaStory, Eneda ka publikuar një shprehje të madhe të Albert Einstein.

“Njerëzit e dobët hakmerren, njerëzit e fortë falin, njerëzit inteligjent injorojnë”, citohet thënia e publikuar nga Eneda Tarifa.

Share With:
Translate »
764 Views