U përfol për ndarjen nga diplomati anglez, Anjeza Shahini zbulon të vërtetën

Këngëtarja e njohur, Anjeza Shahini prej disa vitesh është larguar nga vëmendja e publikut dhe mediave shqiptare.

Shkak është bërë largimi nga muzika dhe jetesa e saj larg Shqipërisë.

Kohët e fundit kudo nëpër rrjet po qarkullon lajmi që këngëtarja është ndarë nga partneri i saj të njohur si diplomati anglez.

Shkak për të lajm janë bërë postimet e munguara të këngëtares me bashkëshortin e saj.

Mirëpo së fundi ka ardhur edhe një reagim nga vetë këngëtarja e cila është shprehur se janë lajme të rreme.

anjeza

Share With:
Translate »
107 Views