U tha se është shtatzënë, Kiara nuk duron më dhe i nxjerr vetë fotot

Kiara Tito festoi mbrëmë 30 vjetorin e martesës së prindërve të saj. Ata kishin mbledhur në një mbrëmje njerëzit e tyre të dashur për të festuar dhe në rrjete sociale u publikuan shumë pamje nga festa. Vëmendjen më të madhe e mori Kiara, e cila u përfol edhe për një shtatzëni.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kids’ time (@kidstime.al)

Shkak u bënë videot ku Kiara shfaqej me barkun e fryrë. Kjo i shtoi më shumë thashethemet që kishin nisur që pak ditë më parë kur Luizi pohoi se ata janë gati për tu bërë prindër.

Megjithatë Kiara ka postuar fotot nga festa e mes tyre ka zgjedhur një foto ku shfaqet në profil për të treguar barkun e sheshtë.

Duket si një përgjigje për të treguar të kundërtën.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Share With:
Translate »
72 Views