U tha se ishte shtatzënë, zbulohet arsyeja e vizitës së ‘Bihter’ dhe bashkëshortit të saj në Los Angeles

Ditët e fundit në media është përfolur se aktorja turke Beren Saat, është në muajt e parë të pritjes së ëmbël. Këto lajme nisën të qarkullonin menjëherë pasi ajo dhe bashkëshorti i saj u nisën në një udhëtim për në Los Angelos. Mendohej se arsyeja e vizitës ishin analizat e rastit që duhet të kryejë.
Por ditën e sotme mediat turke kanë hedhur poshtë këto lajme duke konfirmuar se arsyeja e vizitës është bërë një vilë të cilën ata kanë blerë me një shifër marramendëse. Dy artistët kanë shpenzuar plot 1.2 milionë dollarë për të blerë banesën superluksoze.

Share With:
Translate »
572 Views