Ueda dhe Arlind në pritje të fëmijës së tyre të parë, reagon Xhoana

Çifti fitues i “Love Island Albania”, Ueda dhe Arlind dhanë pak ditë më parë lajmin se do të bëhen prindër. Moderatorja e njohur Luana Vjollca ka qenë mes të parëve që uroi çiftin ndërsa theksin e vuri edhe tek triumfi i spektaklit të dashurisë.

Por para kësaj rikujtojmë se Arlindi ka qenë çift me Xhoanën, e cila pas daljes nga vila nuk i ka kursyer as thumbat në rrjetet sociale për çiftin Ueda-Arlind.

Por duket se tashmë Xhoana i ka lënë të gjitha mënjanë dhe e ftuar tek Rudina ka thënë

“Si fillim, unë do i uroj një jetë të gjatë bebit dhe një jetë të lumtur. Sinqerisht unë ndihem mirë sepse ku ka dashuri ka çdo gjë. Na bëri të besojmë prapë në dashuri me pak fjalë se këto kohë është pak e vështirë dhe bravo u qoftë të dyve!”

Ueda dhe Arlind në pritje të fëmijës së tyre të

Share With:
Translate »
23 Views