Vajza e analistit feston ditëlindjen, e ftuar speciale familja Meta

Vajza e analistit të njohur Ilir Kulla feston ditëlindjen. Ndërsa të ftuar specialë në ditëlidjen e vogëlushes është familja e presidentit Meta.
Pamjet nga festa i ka publikuar në rrjetet sociale vetë analisti Kulla. Në një foto presidenti Meta shfaqet duke mbajtur në krahë vajzën e analistit, ndërsa pranë tij është edhe Era si dhe kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi.

Share With:
Translate »
799 Views