Vajza e Demi Moore poston foto nga shtrati, një detaj tërheq vëmendjen

Scout Willis wshtë vajza e një prej çifteve më të njohur tw Hollywood-it. Pikërisht për këtë arsye fama e prindërve e ka prekur edhe atë.
4A69CA3F00000578-5527993-image-m-125_1521667411160
Pra bëhet fjalë për Scout Willis, vajzën e aktorëve Demi Moore dhe Bruce Willis. Scout është një vajzë e re dhe pa komplekse. Ditën e djeshme Scout ka publikuar disa foto nga pushimet e saj, ku shfaqet me bikini, por e padepiluar. Por fotot e saj bënë xhiron e botës, duke u publikuar në media të ndryshme botërore.

 

4A69CA5300000578-5527993-image-m-126_1521667435850

“Ndoshta ky është një trend të cilën vajza e Demi Moore, kërkon ta përcjellë tek bashkëmoshataret e saj”- shkruan Daily Mail. Gjithashtu 26-vjeçarja gjithashtu ka publikuar disa foto nudo nga shtrati, por që pjesën e gjoksit e ka mbuluar me disa ikona. Ndoshta kjo është mënyra që vajza e çiftit të famshëm ka zgjedhur, për të qenë në qendër të mediave të huaja.

4A673BB600000578-5527993-image-m-38_1521649503205
(er.cu/BalkanWeb)

4A5D7C8A00000578-5522305-Girls_getaway_Tallulah_Willis_continued_to_set_pulses_racing_as_-a-27_1521546072280

4A67BA0C00000578-5527993-image-a-53_1521650245933

4A67BAC600000578-5527993-image-a-54_1521650301472

Share With:
Translate »
633 Views