Mesazhi i Alban Xhihanit për nënat: Mësoni vajzat të gatuajnë

Alban Xhihani ka qenë i ftuar në “barbeque” me miqtë me moderatoren Vilma Masha. Teksa po gatuante bashkë me Florin, Albani ka dhe një mesazh për nënat shqiptare: “Unë kam një mesazh për gjithë nënat, mësoni gocat më herët që të gatuajnë se do dobësoni dhëndurët”, thotë ai.

Share With:
Translate »
573 Views