Vajza e Edona Llalloshit feston ditëlindjen

Këngëtarja e dashur nga Kosova, Edona Llalloshi përveç një karriere të suksesshme në muzikë, ka edhe një familje të shëndoshë. Ajo është nënë e dy fëmijëve, një vajze dhe një djali. Vajza e saj, Doa sot ka ditëlindjen dhe mami Edona e ka uruar në instagram me këto fjalë: “Datelindja jote qofte e mbushur me lumturi ne çdo ore, kurse jeta jote e mbushur me lumturi ne çdo datelindje!
Per ty gjithmone lumturi, Lumturia ime!
DOA❤️” /Kids’ Time

Share With:
Translate »
926 Views