Vajza e Ilir Metës tani si moderatore, ja ku do të prezantojë

E kemi parë shpesh në ekran, ku vetëm pak kohë më parë ishte e ftuar në “Xing me Ermalin”, ka dhënë intervista dhe ka tërhequr vëmendjen në daljet publike. Por Era Metën së shpejti do e shihni edhe si moderatore.

Vajza e vogël e presidentit Meta ka postuar këtë foto në Instastory, të ruajtur nga “Blitz”, ku bën me dije se do të jetë prezantuese e eventit të veçantë “1 këngë për jetën”,që do të mbahet në 11 prill në sheshin Skënderbej.

“Ndihem kaq e nderuar të prezantoj këtë koncert bamirësie të veçantë”- shkruan ajo.

Share With:
Translate »
842 Views