Vajza e ish-deputetes së PD-së, në klipin e ri të këngëtarit shqiptar

Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albina Deda, ka marrë pjesë në klipin e këngëtarit të njohur Ylli Limani.

Ada Deda e ka dhënë vetë lajmin në Instagram, ndërsa kënga ka vetëm pak minuta që është publikuar. Bukuroshja bionde si gjithnjë tërheqëse, shihet për herë të parë në një klip muzikor.

“Prej se jena nda” titullohet kënga ritmike që me siguri do të bëhet hit i verës 2018.

Pas ekspperiencës si prezantuese në “Miss Universe Albania” dhe si modele tashmë Adën e shohim në një tjetër zhanër dhe ia ka dalë me sukses.

Share With:
Translate »
926 Views