Vendi i veçantë ku Tahiri dhe i biri po shijojnë ditët e nxehta të verës

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, i cili po hetohet pas dyshimeve si i përfshirë në trafik droge, vijon të shijojë ditët e nxehta të verës.

Ditën e sotme, bashkë me të birin ai është ndalur në një liqen, emrin e të cilit nuk e bën me dije.

“Liqeni pa emër dhe një burrë”, shkruan Tahiri, teksa publikon fotografitë e të birit buzë liqenit.

Share With:
Translate »
661 Views