Vajza e Johnny Deep një bukuri e rrallë që frymëzon stilistë e pushton tapetët e kuq!

Lily-Rose Depp, vajza e aktorit të famshëm botëror Johnny Deep është një nga modelet më të famshme në botë, dhe muza e dizajnerit të Chanel, Karl Lagerfeld. Ajo u duk në formë fantastike teksa u pa duke shkuar për drekë në Studio City të enjten. 18 vjeçarja nuk kishte veshur fare sytjena poshtë bluzes  së saj. Ajo po ashtu ishte e mahnitshme edhe në paraqitjen e saj në New York City të martën në tapetin e kuq të e WWD-së.

  

Share With:
Translate »
579 Views