Vajza e Julia Roberts bën daljen e parë në tapet të kuq dhe njerëzit u zhgënjyen

Hazel Moder, vajza e Julia Roberts ka bërë daljen e parë publike në tapetin e kuq të Festivalit të Kanës. Ajo ishte përkrah babait të saj kineast. Dhe ia mori gjithë vëmendjen.

Vajza e Julia Roberts bën daljen e parë në tapet të kuq dhe

Vajza e Julia Roberts bën daljen e parë në tapet të kuq dhe

Vajza e Julia Roberts bën daljen e parë në tapet të kuq dhe

Përveç ngjashmërisë me babain e saj Daniel, njerëzve u ka rënë në sy thjeshtësia e tejskajshme e Hazel. 16-vjeçarja ka veshur një fustan të verdhë, vintage, të gjerë, të gjatë deri në fund të këmbëve dhe me kopsa.

Vajza e Julia Roberts bën daljen e parë në tapet të kuq dhe

Pa make up, mbase me shumë pak rimel dhe flokët e kapur bisht pa ndihmën e asnjë parukiereje.

Vajza e Julia Roberts bën daljen e parë në tapet të kuq dhe

“Më në fund një 16-vjeçare pa makeup e që duket fëmijë, ashtu siç është”, shkruajnë komentuesit kudo ku fotot e saj po publikohen.

Share With:
Translate »
587 Views