Vogëlushi që rikrijon fotot e modelëve, do ta dashuroni

Të gjithë keni ndeshur shpeshherë personazhe të njohur të cilët kanë qëlluar të vishen njëlloj. Hashtagu #whoworeitbetter, duke iu referuar dy të ngjashmëve, është mjaft i përhapur në rrjet. Një ditë, Katina Behm kishte veshur të voglin e saj Audie, por nuk mundi t’ia hiqte më bluzën. Të shihje djalin e saj që pushtoi të gjitha kopertinat e revistave është njëlloj si të shohësh një princ në novelat romantike. Por nuk është kjo më e bukura. Audie realizoi edhe një fotosesion, i cili më vonë u postua edhe në Isntagram. Sapo ndodhi kjo, Audie u kthye në një model të vërtetë. Pasi mblodhi disa foto, Behm i gjeti edhe vëllain model djalit të saj në Instagram dhe më pas krijoi hashtagun “who wore it better?” Meqenëse të gjithë filluan t’i pëlqenin fotot dhe të përgëzonin vogëlushin për ngashmëritë me modelin, Katina vendosi të postojë më shumë foto për të treguar se i biri është një model i ardhshëm. Akoma nuk e besoni? Mund t’i shikoni fotot e tij të adhurueshme.

Share With:
Translate »
668 Views