Vajza e politikanit, Niko Peleshi dhe pasioni i saj për të bukurën

Vajza bukuroshe e Niko Peleshit numëron një numër të lartë ndjekësish në rrjetet sociale dhe gjithashtu njihet për fotografitë e bukura që poston rregullisht.

Por nëse jeni një ndjekës i Aleksia Peleshit 15-vjeçare në rrjetin social Instagram do të vini re edhe një pasion të madh të Aleksias për botën e artit.

Ajo poston shpesh piktura, apo skulptura nëpër ekspozita të ndryshme.

Vetë Aleksia nuk është shprehur ndënjëherë, nëse ka një talent në këto fusha të artit, por në fushën e modelingut Aleksia i ka bërë hapat e parë.

Në vitin 2016 ajo u bë imazh i kopertinës së revistës italiane “Dimmi” vetëm në moshën 14-vjeçare.

Deri nga ajo kohë ajo është akuzuar nga fansat shpeshherë për ndërhyrje, të cilat i ka hedhur poshtë.

Image may contain: 1 person, text

Rezultate imazhesh për aleksia peleshi

Share With:
Translate »
2214 Views