Vajza e tyre feston ditëlindjen, David dhe Victoria Beckham sjellin kujtimet e ëmbla që nga lindja e saj

Vajza e David dhe Victoria Beckham, Harper Seven, tashmë është zyrtarisht një adoleshente .

Të mërkurën, më 10 korrik, çifti festuan ditëlindjen e 13-të të vajzës së tyre me një video të lezetshme në Instagram.

Klipi i ëmbël, i vendosur nën ritmet e “Just The Way You Are” të Bruno Mars – përmbante një koleksion fotosh dhe videosh të Harper gjatë viteve, nga hedhja e disa hapave të saj të parë si foshnjë deri tek ndjekja e shfaqjeve të modës me nënën e saj dhe duke luajtur futboll, me babin e saj.

David Beckham shkroi në mbishkrim:

“Gëzuar ditëlindjen e 13-të për vajzën time të bukur. Babi është shumë krenar për ty, ti je rritur si një zonjë e re e sjellshme, bujare dhe e bukur me zemrën më të mahnitshme dhe buzëqeshjen më mahnitëse që të gjithë e duam kaq shumë. Bëhuni gjithmonë personi i bukur që jeni sot. Harper Seven bota ime 🌍 #HarperSeven @victoriabeckham @brooklynpeltzbeckham @romeobeckham @cruzbeckham”.

 

Victoria Beckham, nga ana tjetër, shkroi: “Gëzuar ditëlindjen për shoqen time më të mirë. Je e ëmbël dhe e sjellshme dhe buzëqeshja jote na ngroh zemrat çdo ditë 😊. Ti je vërtet gjithçka për ne Harper Seven dhe ne jemi shumë krenarë për zonjën e re të lumtur, të bukur, të talentuar që po bëhesh. Të duam shumë ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Puthje @DavidBeckham @BrooklynPeltzBeckham @RomeoBeckham @CruzBeckham xxx”.

 

Share With:
Translate »
37 Views