Vajza më e vogël Kardashian vesh markën e blogeres shqiptare

Egreis Gjergjani është një emër i njohur për të gjitha femrat që u pëlqen moda dhe e ndjekin atë në Instagram. Ajo është një blogere stili jete dhe mode, që jeton në Amerikë, është nënë e tre fëmijëve dhe themeluese e markës së veshjeve për fëmijë itty bitty toes. Duket se kjo markë luksi është zbuluar edhe nga personazhe të njohur siç është Blac Chyna, e cila ka një vajzë me vëllain e Kim Kardashian. Dream Renee ka veshur një palë këpucë itty bitty toes, me xixa, për disa foto për revistën People. Blogerja e ka postuar foton duke shprehur gëzimin që një fëmijë i njohur si Dream ka veshur këpucët e markës së saj.

Well my morning was just made! Baby @dream wearing my shoes I've designed for @ittybittytoes 😍 Featured on the People Magazine Thank you @blacchyna ❤️

A post shared by Egreis Gjergjani (@thestilettomeup) on

Share With:
Translate »
1070 Views