Çifti vjedh të moshuarin në ashensor, përdorin foshnjen e tyre për ta hutuar

Një çift ka përdorur fëmijën e tyre të vogël për të shpërqëndruar një burrë të moshuar që ti vidhnin portofolin në një ashensor në New Orleans.
Burri i veshur me bluzë të verdhë mban në krahë një foshnje 10 muajshe dhe bën sikur ndihet keq që të mbështetej tek 73-vjeçari dhe ti merrte portofolin. Nga ana tjetër bashkëpuntorja e tij, e veshur me fustan ngjyrë të errët përdori trupin e saj për ta bllokuar që të mos e linte të dilte nga ashensori.
Kur dera e ashensorit u rihap doli jashtë i pavetëdijshëm se ishte grabitur.
Më pasi hajduti e ka kthyer portofolin në recepsionin e hotelit French Quarter por pa 400 dollarët që ndodheshin brenda.

Share With:
Translate »
1443 Views