Vajzat e “Rambos” mahnisin në Golden Globe

Vajzat e Silvester Stallone dukeshin mahnitëse në tapetin e kuq në Los Angeles. Tre motrat Sophia, Sistina dhe Scarlet Stallone tërhoqën vëmendjen e të gjithëve në ndarjen e çmimeve në Golden Globe. Ato dukeshin fansatike të veshura me ngjyrë të zezë. Motrat, të cilat janë vajzat e aktorit të famshëm Silvester dhe ish gruas së tij modele Jennifer Flavin, kishin nderin e dhënies së çmimeve në galanë  Hollywood, Golden Globe.

Share With:
Translate »
732 Views