Vedat Ademi feston 35-vjetorin me dhuratën më të bukur që ekziston

Këngëtari Vedat Ademi sot feston 35-vjetorin e lindjes! Bashkëshortja e tij Dorela ka zgjedhur të ndaje me ndjekësit një urimin mjaft special në këtë përvjetor! Ja postimi i saj: “Për 30-vjetor erdhi djali 1 #jonartademi, tani per 35-vjetor djali 2 #babyboy #secondbaby, te shohim per 40 hahaha, edhe 100 babi Dati You Rock #fatherandson”. Dorela na ka zbuluar me humor se është në pritje të djalit të tyre të dytë! Jon Art do të behët se shpejti me një vëllaçko! Një përvjetor plot emocion ky, për këngëtarin! Urime Vedat dhe Dorela!

 

Share With:
Translate »
1008 Views