Venera Lumani qenka shtatzënë dhe e zbuloi padashje në emision?

Çifti shumë i dashur për publikun, Venera Lumani dhe Lind Islami, ishin dy ndër të ftuarit në emisionin “Shiko kush luan” këtë mbrëmje. Ato zbuluan shumë gjëra rreth vetes dhe lidhjes së tyre.

Lindi bëri gjestin romantik dhe iu ul partneres në gjunjë në mes të emisionit, duke i propozuar për martesë. Ai arriti ta përlotë Venerën e cila padyshim u lumturua shumë.

Më pas, gjatë lojës “Thuaje ose haje”, Venera u pyet se kur ka ndërmend të bëhet nënë. Ajo u përgjigj gjithë qejf duke thënë: “Ndonëse torta po më hahet, kësaj pyetjeje dua t’i përgjigjem. Të na e bëjë Zoti mbarë dhe këtë vit do martohemi ndërsa vitin tjetër vjen bebi.” Deklarata e saj u prit me shumë duartrokitje nga publiku pasi Venera e tha me siguri që bebi do vijë vitin tjetër dhe kjo bëri të lindin aludimet se këngëtarja është shtatzënë.

Share With:361 Views