Vetëm Bey mund të veshi pantallona të shkurta e të nxjerrë barkun një muaj pas lindjes dhe të duket kaq WOW

Ajo muaj më parë priti në jetë binjakët Sir Carter dhe Rumi dhe është koha që Beyonce të tregojë trupin e saj  me forma të pabesueshme . Të dielën që lamë pas 35 vjeçarja tregoi barkun e saj të sheshtë ndërsa mbante veshur edhe pantallona të shkurtra me taka të larta.  Këngëtarja edhe njëherë tregoi se çfarë do të thotë të kesh një trup të përkryer edhe pas tre fëmijëve dhe ne jemi gati të biem në depresion!

Share With:
Translate »
1020 Views