Vetëm ky çast mund ta “zbusë” Aurelën

Mëngjesin e sotëm këngëtarja Aurela Gaçe ka publikuar një nga fotot më të ëmbla. Në profilin e saj në Facebook ajo ka publikuar përqafime dhe puthje të dy vajzave të saj Grace dhe Abigail. Dy vogëlushet janë shfaqur mjaft të dashura me njëra-tjetrën dhe padyshim që Aurela nuk ka dashur që ti shpëtojë ky çast pa i bërë një foto. “Miremengjes me dashuri motrash” ka shkruar mami Aurela, e kush ka një motër e gjen shumë mirë veten në këtë foto…

 

Share With:
Translate »
689 Views