Katër muaj Roan, nuk mund të mungonin këto foto dhe ky dedikim nga Majlinda

Ndjenja më e bukur për një prind është teksa shikon fëmijën duke u rritur, teksa bën hapat e parë. Një ndjenë të tillë po përjeton edhe bukuroshja, modelja e njohur Majlinda Zeka e cila  ka dëshmuar se është një nënë shumë e përkushtuar. Si çdo nënë edhe Majlinda ka shprehur fjalët më të ëmbla për djalin e saj. Modelja e njohur falënderon Zotin që e ka bekuar me Roanin. “Ky djal i vogël sot po i bën 4 muaj! E dashuroj teksa e shikoj duke u rritur♥ Faleminderit Zot që më bekove me këtë bukuri në jetën time!! #4muajsh #jetaime #gjithçkaeimja #nënadhedjali #nënëelumtur”, kishte shkruar Majlinda.

ajk

Share With:
Translate »
998 Views