VIDEO/ Kiara duke larë enët, Luizi e fton në një kërcim sensual në kuzhinën e shtëpisë së tyre

Luizi dhe Kiara janë një nga çiftet me të ndjekura të momentit, çdo gjë qe publikojnë merr vëmendjen e ndjekësve.

Së fundi Luizi ka publikuar një video mjaftë të bukur teksa vallëzojnë në kuzhinën e shtëpisë së tyre.

Edhe pse Kiara shihet duke larë enët, bashkëshorti i saj fton për një vallëzim sensual.

Gjithashtu Luizi kishte shkruar “Babi Lui me dy princeshat e veta”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

Share With:
Translate »
18 Views