VIDEO/ Puthje e përqafime mes Kiarës dhe Luizit, ‘bebja’ shkrihet së qeshuri

Kiara dhe Luizi ishin çifti i radhës që duhej të përkujdeseshin për “Arbanën” e vogël.

Në momentet kur ata përpiqeshin të qetësonin beben, mes tyre pati shumë batuta, puthje e përqafime.

Kur ata putheshin e përqafoheshin, ‘fëmija’ i tyre lumturohej dhe qeshte. Ata madje, në kuadrin e lojës, bënë edhe një foto familjare.

Luizi e ka ngacmuar me fjalë Kiarën duke u shprehur se kur të bëheshin me djalë do ia vendosin emrin Eduart.

Po nëse janë binjakë?, e pyet Kiara

“Do ti quajmë vëllëzerit Veshaj”, tha Luizi.

Ata janë shtrirë ‘të tre në krevat se bashku ndërsa Luizi ka mbajtur në krahë Kiarën dhe Arbanën e vogël.

Share With:
Translate »
83 Views