VIDEO/ “Dua të dal se kam nje grua shtatzënë në shtëpi”, Armaldo po tërhiqet nga Big Brother?

Armaldo këtë javë vendosi që t’i kalojë lidershipin e shtëpisë këngëtares, Valbona Mema.

“Je lidere, sinqerisht e kam me kopetenca të plota”, dëgjohet të thotë Armaldo në prani të këngëtares dhe disa prej banorëve të shtëpisë.

Ndërkohë më pas ai u shpreh se këtë javë dëshiron që të dalë, pasi ka një grua shtatzënë dhe një vajzë të cilat kanë nevojë për kujdesin e tij.

Teksa ishte duke biseduar me Luizin, artisti i tha këngëtarit që nuk ka më moshë të merret me Big Brother.

Share With:
Translate »
101 Views