Video që trondi rrjetin, gruaja e tradhëtoi me një tjetër, vuan pasojat mizore në sy të vajzës

Një video tronditëse ka dalë në internet, në të cilën shihet një burrë duke e rrahur brutalisht gruan e tij në mes të një rruge të zënë në Kinë – dhe para fëmijëve. Incidenti ndodhi në Chengdu, Kinë. Videoja shfaqë një vajzë të vogël duke qarë, përderisa një burrë rrahë brutalisht një grua në rrugë. Sipas raporteve të mediave lokale atje, burri e rrahu gruan e tij për shkak të akuzave se ajo e kishte tradhtuar atë. Kalimtarët e rastit shihen në video duke u përpjekur për ta ndaluar atë.

Share With:
Translate »
777 Views