VIDEO/ Zë i rrallë! 12-vjeçarja le gojëhapur moderatorët

Është vetëm 12  vjeçe, por ka një zë shumë të vjetër, si në potencë ashtu edhe në stil.

Po flasim për Ana Barakun, vajzën që mahniti me performancën e saj në “Ditë e re” në RTV Ora.

E apasionuar pas muzikës Blues dhe Jazz dhe me një forcë alla Aleksandër Gjoka, 12-vjeçarja la gojëhapur dy moderatorët e emisionit, Arjola Shehu dhe Arjon Muço.

Ndërsa pasi të shihni performancën e saj shumë prej jush do të pyesë: a është vërtetë zëri i saj?!…

Share With:
Translate »
345 Views