Serena Williams shtatzëna mahnitëse në një tjetër kopertinë

Serena Williams është një kampione tenisi, që po pret fëmijën e saj të parë nga i fejuari Alexis Ohanian. Pas daljes së parë në Vanity Fair, Serena duket thjesht mahnitëse në kopertinën e revistës “Stellar”, me të cilën ka realizuar një set fotografik. Në pozat me të brendshme, tenistja dha pamjen më të qartë deri më sot të barkut të saj të fryrë. Dhe nuk duket aspak keq, duke konsideruar natyrisht që bëhet fjalë për një grua 8-muajshe shtatzënë.

Share With:
Translate »
774 Views