Vjen në jetë Ana dhe qenka e bukur si motrat e vëllai, që e pritën të parët

Ermal dhe Arjana Fejzullahu janë bërë prindër për herë të katërt.

Lajmin e bukur e ka dhënë babi Ermali përmes një fotoje të ëmbël nga spitali.

Dy vajzat Era dhe Buna si dhe djali Arti qëndrojnë pranë motrës së sapolindur ndërkohë që babai shkrep foton.

“Mirë se vjen në jetë Ana”, shkruan Ermali në foton e parë të bebushit të publikuar në Instagram.

Lajmi vjen pad ditë pasi Ariana i organizoi një babyshower të këndshëm vajzës me miq dhe të afërm.

Share With:
Translate »
914 Views