Vjen në jetë fëmija i Legend dhe Teigen. Zbulohet gjinia që na e mbajtën të fshehtë aq gjatë

Chrissy Teigen dhe John Legend u bënë përsëri prindër. Ishte 32-vjeçarja e cila dha lajmin e mirë në një postim në profilin e saj në “Twitter”. Çifti i famshmesh, prindër të një vajze, është bekuar me një djalë, emri i të cilit nuk u bë i ditur. “Dikush është këtu!” – shkruan Chrissy në postimin e saj.

Share With:
Translate »
611 Views