Vlorë/ Gjendet 14-vjeçarja e zhdukur që prej tre ditësh, ja ku ishte ajo

Ditën e sotme u raportua për zhdukjen e një vajze 14-vjeçare nga Vlora. I ati deklaroi se ajo ishte larguar nga shtëpia tre ditë më parë dhe për herë të fundit ishte parë pranë një hoteli në Lushnje.

Sipas deklaratës së prindit, vajza kishte marrë në telefon një djalë të quajtur Silvi dhe nga ora 12:30 ishte larguar nga hoteli.

Fatmirësisht, burime për “abcnews.al” bëjnë me dije se e mitura është gjetur. I ati e ka kërkuar fillimisht në Berat, më pas e ka gjetur në një banesë në Fushë-Krujë.

Share With:325 Views