Vogëlushi 2 vjeçar i Alicia Keys na la pa fjalë, shikoni si bën ‘beatbox’

A mund ta çoni këtë djalë të vogël direkt në ‘The Voice’?

Ndërkohë që vogëlushi i Alicia Keys dhe Swizz Beatz rritet çdo ditë, prindërit e tij kanë vënë re një talent për të bërë ‘beatbox’ në mënyrë të përsosur tek ai.

Ka qenë Swizz ai që ka vendosur ta dokumentojë një prej momenteve kur 2 vjeçari ka qenë duke praktikuar tingujt. Sëizz ka thënë se kjo është ‘kënga e tij më e re’ duke lënë të kuptojë se vogëlushi shfaqet shumë shpesh duke bërë ‘beatbox’ dhe asnjë muzikë nuk është e njëjtë me tjetrën.

Ne mezi presim të rritet dhe ta shfaqë siç duhet talentin!

Share With:
Translate »
663 Views