Vogëlushin në foto është një nga gazetarët më të suksesshëm dhe seksi të ekranit tonë

E shohim çdo ditë në studion e lajmeve të “TV Klan” dhe çdo darkë në prapaskenë si një ndër gazetarët kryesor të emisionit politik “Opinion”. Bëhet fjalë për gazetarin Drini Zeqo.

Drini ka publikuar në “Instagram” një foto bardhë e zi nga fëmijëria e tij me mbishkrimin ‘Ishin vitet 80’.

Kanë kaluar shumë vite që nga periudha kur është fiksuar ky moment dhe gazetari ka ruajtur vetëm hijen e djalit të vogël në foto.

Share With:
Translate »
929 Views