Vogëlushja e Alketa Vejsiu që hapi sfilatën e fustaneve të nusërisë

Kryeqyteti ka kohë që po pret eventin e shumë paralajmëruar dhe diskutuar nga Alketa Vejsiu, që do të sillte koleksionin e fundit të fustaneve të nusërisë dhe do të bënte bashkë të gjithë VIP-at shqiptarë. Shumë story, shumë foto, shumë glamour nga femrat e medias, kulturës dhe artit shqiptar. Por faqes sonë do ti bashkangjitet vetëm vogëlushja që rrëmbeu duartrokitjet më të mëdha. Nga video e Jonida Maliqit ne aludojmë se vogëlushja që sfilon mund të jetë vajza e Alketës, dhe për faktin që ajo dëshiron ta mbajë sekret imazhin e saj, Jonida e ka lënë vetëm 2 sekonda videon, thjesht sepse nuk i ka rezistuar ëmbëlsisë së saj.

Share With:
Translate »
15631 Views